Kampanyalar

14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Yaklaşan Sevgililer Günü ile birlikte hediye arayışları da başlıyor. Yozgat’ın mobilya ve dekorasyonda en çok tercih edilen markalarından biri olan Bakgör Mobilya olarak Sevgililer Günü’ne özel başlattığımız kampanya ile tüm ürünlerimizde geçerli olmak üzere 5.000 TL tutarında alışveriş yapan tüm müşterilerimize 14 ayar altın kolye hediye ediyoruz.

Oturma grupları, yemek odaları, genç ve çocuk odası takımları, yatak odası ile birçok mobilya takımı, halı, perde ve küçük ev aletleri uygun fiyat seçenekleri ile Bakgör Mobilya’da alıcılarını bekliyor.

Firma yöneticilerimizden Bahri Aygar yaptığı açıklamada; “Sevgililerin, eşlerin, nişanlıların birbirlerine ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlattıkları 14 Şubat Sevgililer Günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de aynı coşku ile kutlanıyor. 14 Şubat’ta sevgi ve aşkın kıymeti yeniden anımsanırken o güne hatıra olarak hediyeler alınıyor. Çiftler birbirlerine olan sevgilerini hatırlatacak hediyelerle o günü ölümsüz kılıyor. Biz de bu kapsamda sevgililer gününe özel olarak bir kampanya başlattık. Kampanya dâhilinde her 5.000 TL’lik alışverişe bir adet 14 ayar altın kolye hediye ediyoruz. Kampanyamız 8 Şubat’ta başlayıp, 18 Şubat’a kadar devam edecektir. Vatandaşlarımızı hediye kampanyamızdan yararlanmak için Yozgat Merkez ve Akdağmadeni ilçemizde bulunan mağazalarımıza davet ediyoruz.” dedi.

Yozgat’ın en köklü mobilya mağazalarından biri olduğumuzu hatırlatan Bahri Aygar; “Mağazalarımızı ziyaret etmeye imkânı olmayan müşterilerimiz www.bakgormobilya.com.tr internet adresimizden ürünlerimizi tüm detaylarıyla inceleyebilir, online müşteri temsilcimiz ile canlı bağlantı kurarak aklına takılan her şeyi sorup bilgi alabilirler.” diye konuştu.

Her zevke ve konsepte uygun zengin ürün yelpazesiyle, yaşam alanlarına mutluluk taşıyan Bakgör Mobilya, yeni ev kuracak veya evini değiştireceklere özel sunduğu konseptlerle mekânlara renkli dokunuşlar katıyor. Estetiğin ön planda olduğu hem konsept, hem de stil bütünlüğü sunan ürünler, evini yenileyecek olanlar için birbirinden şık ve özgün mobilya seçeneği oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir