Bakgör Mobilya 56 Yıldır Hep Yanınızda...

Vizyonumuz

Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Şimdilik 2 olan mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, ülke genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

Hakkımızda

56 yıllık deneyimiyle mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Bakgör Mobilya; kaliteli ürünleri, modern mobilya tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır. İlk mağazasını 1968 yılında açan Bakgör Mobilya, Yozgat Merkez ve Akdağmadeni ilçesinde bulunan toplam 2 mağazası ile doğrudan kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Bakgör, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle bölgesindeki mobilya sektörüne yön vermektedir.

Bakgör Mobilya ürün gamında; modern tarzda yemek odası, yatak odası, televizyon ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları, halı ve perde modelleri ile tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. Bakgör Mobilya kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…

Sosyal ağlarda takip edin:

Sayılarla Bakgör Mobilya

1968
KURULUŞ YILI
2
SATIŞ MAĞAZASI
10
ÜLKEYE İHRACAT
2000
MUTLU MÜŞTERİ
35
TAKIM ARKADAŞI
150
TAMAMLANAN PROJE

Neden Bakgör Mobilya?

Türkiye'nin Her yerine Teslimat

Montaj Hizmeti

2 Yıl Garanti

18 Ay Taksit İmkanı