Bizden Haberler

Mobilya Fuarına Katıldık

Yozgat’ın mobilya markası Bakgör Mobilya olarak, 21-26 Ocak 2020 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 16. kez düzenlenen dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB-Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı‘na katıldık.

Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenen 2020 İstanbul Mobilya Fuarı; İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve BAE dahil olmak üzere 130 ülkeden tedarik heyetleri, ziyaretçilerin katılımı ile gerçekleşti. Fuar; ev mobilyaları, iç mekan tasarımları ve global mobilya trendleri olmak üzere birçok ürüne ev sahipliği yaptı.

Mobilya sektörü için çok önemli olan ve Türk mobilya üreticilerinin bir araya geldiği İstanbul Mobilya Fuarı, sektördeki gelişmelerin yakından takip edilmesi için büyük bir fırsat sunmaktadır. Bakgör Mobilya olarak her yıl düzenli olarak katılım sağladığımız bu etkinlik, sektördeki yenilik ve değişimleri gözlemlememizi sağlayarak; üretim ve pazar arayışlarında çağa daha ayak uyduran bir vizyon ve yaklaşım edinmemizi sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir