website
statistics
WhatsApp'ta bize ulaşın.

Hakkımızda

Hakkımızda

53 yıllık deneyimiyle mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Bakgör Mobilya; kaliteli ürünleri, modern mobilya tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır. İlk mağazasını 1968 yılında açan Bakgör Mobilya, Yozgat Merkez ve Akdağmadeni ilçesinde bulunan toplam 2 mağazası ile doğrudan kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Bakgör, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle bölgesindeki mobilya sektörüne yön vermektedir.

 

Bakgör Mobilya

 

Bakgör Mobilya ürün gamında; modern tarzda yemek odası, yatak odası, televizyon ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları, halı ve perde modelleri ile tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. Bakgör Mobilya kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…

 

Konforlu ve zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan Bakgör, hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır. Yurdun tüm bölgelerine teslimat yapmanın yanı sıra, yurt dışına da mobilya gönderen şirketimiz müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Seri panel mobilya ve oturma grubu üretimini kendi imalathanelerinde yapmakta olup, mobilya sanayisinin fabrikasyon ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır.

 

Uygun ödeme koşullarıyla Yozgat halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren Bakgör Mobilya, evlenecek çiftlerin, evini yenileyeceklerin ve tüm mobilya severlerin ilk tercihi olmaktadır. Fabrika satış mağazası konseptini tam anlamıyla uygulayan Bakgör, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir. 

 

 

VİZYON

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Şimdilik 2 olan mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, ülke genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

 

 

MİSYON

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.