Bizden Haberler

Yozgat Mobilya Fuarına Katılım Sağladık

Yozgat’ın mobilya markası Bakgör Mobilya olarak, 23-26 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen, Yozgat’ın ilk mobilya fuarı “Yozgat Evlilik Hazırlıkları, Yapı ve Mobilya Fuarı”na katılım sağladık.

Mobilya sektörü için çok önemli olan ve Yozgat mobilya firmalarının bir araya geldiği Yozgat Mobilya Fuarı, evlenecek veya evini yenileyecekler için büyük bir fırsat sunmaktadır.

İlk gün yoğun bir ziyaretçi ağırladığımız fuarda, şirket yöneticilerimizden Eren Karataş yaptığı açıklamada; “1968 yılından beri mobilya alanında Yozgat’a hizmet vermekteyiz. Yozgat Mobilya Fuarı’na özel dev bir indirim yaptık. Mağaza satış fiyatımız 33.100 TL olan üçlü düğün paketi %40 indirimle yalnızca 19.900 TL. Bunun dışında fuara özel sürpriz bir kampanyamız daha var. Evlenecek çiftler ne seçeceklerini çok iyi biliyor ama günümüzde chester tarzı ve modern tarzda gruplar revaçta.” dedi.

İnsanların koronavirüs salgını nedeniyle bu tür organizasyonlara hasret kaldığını söyleyen Karataş; “Bu fuar Yozgatlılar için güzel bir etkinlik oldu, fuarın verimli geçmesini temenni ediyorum. Mobilya sektöründe yıllarımızı verdik. Yerel marka olma yolunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Evlenecek veya evini yenileyecek herkesi Ankara Caddesinde yer alan mağazamıza kahve içmeye bekliyoruz.” diye konuştu.

Eren Karataş, fuarın, organizasyonun ziyaretçi potansiyelinin de salgına rağmen çok iyi durumda olduğunu kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir